| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în stânga |
| Dimensiuni | 860x500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 430x440 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | cream |
| Finisaj suprafaţă | antibacterian |
| Producător | Fabiano |









