Caracteristici generale
| Capacitate | 500 l |
| Temperatură maximă de funcionare | 95 С° |
| Presiune maximă de funcţionare | 3 bar |
| Tip montare | vertical ,
pe podea |
| Acoperirea rezervolui | oțel inoxidabil |
| Culoare | gri |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Dimensiuni | 1674x750 mm |
| Greutatea | 121 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |
Specificațiile și imaginile produsului Rezervor de acumulare Tesy 500L V 75 F42 P4 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.