Caracteristici generale
| Capacitate | 50 l |
| Temperatură maximă de funcionare | 95 С° |
| Presiune maximă de funcţionare | 6 bar |
| Tip montare | vertical |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 865x400 mm |
| Greutatea | 24.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |
Specificațiile și imaginile produsului Rezervor de acumulare Tesy 50L EV50 40 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.