Caracteristici generale
| Capacitate | 200 l |
| Numărul recuperatoarelor de căldură | 1 |
| Temperatură maximă de funcionare | 95 С° |
| Presiune maximă de funcţionare | 6 bar |
| Tip montare | vertical ,
pe podea |
| Acoperirea rezervolui | oțel inoxidabil |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 1616x595x595 mm |
| Greutatea | 60 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kospel |
Specificațiile și imaginile produsului Rezervor de acumulare Kospel SVW 200 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.