Caracteristici generale
| Capacitate | 400 l |
| Numărul recuperatoarelor de căldură | 1 |
| Temperatură maximă de funcionare | 95 С° |
| Presiune maximă de funcţionare | 6 bar |
| Tip montare | vertical ,
pe podea |
| Acoperirea rezervolui | oțel inoxidabil |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 1668x804x804 mm |
| Greutatea | 86 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kospel |
Specificațiile și imaginile produsului Rezervor de acumulare Kospel SVW 400 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.