| Capacitate | 1000 l |
| Numărul recuperatoarelor de căldură | 1 |
| Temperatură maximă de funcionare | 95 С° |
| Presiune maximă de funcţionare | 6 bar |
| Tip montare | vertical , pe podea |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 2089x990x990 mm |
| Greutatea | 120 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kospel |








