Caracteristici generale
| Capacitate | 500 l |
| Numărul recuperatoarelor de căldură | 1 |
| Temperatură maximă de funcionare | 95 С° |
| Presiune maximă de funcţionare | 3 bar |
| Tip montare | vertical ,
pe podea |
| Acoperirea rezervolui | oțel inoxidabil |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 1674x750 mm |
| Greutatea | 104 kg |
| Specificații suplimentare | volumul schimbătorului de căldură: 13,7 l |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |
Specificațiile și imaginile produsului Rezervor de acumulare Tesy 500L (1SP) V15S P5 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.