| Tip | electric |
| Capacitate | 50 l |
| Tip control | electronic |
| Putere | 1.6 kW |
| Numărul elementelor de incalzire | 1 |
| Tipul elementelor de incalzire | "uscat" |
| Timp de încălzire | 1:27 h:min |
| Temperatură maximă de funcionare | 70 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 8 bar |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | vitroceramica |
| Garanţie pe rezervor | 7 ani |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 595x496x470 mm |
| Greutate | 18.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |
| Cod EAN | 3800879118007 |









