| Tip | acvariu |
| Forma acvariului | rotund |
| Material | sticlă , plastic |
| Culoare | transparent , negru |
| Volumul | 5 l |
| Dimensiuni | 22,5x22,5x24 cm |
| Lăţime | 22.5 cm |
| Înălţime | 24 |
| Adâncime | 22.5 cm |
| Iluminare | da |
| Specificații suplementare | iluminarea de noapte |
| Producător | Flamingo |









