Caracteristici generale
| Tip | panou informativ |
| Material | polietilenă |
| Diametru | 550 mm |
| Înălţime | 127 cm |
| Dimensiuni | 500x900 mm |
| Specificații suplimentare | 4.4 kg |
Alte informații
| Producător | MFK |
| Cod EAN | 4841243039374 |
Specificațiile și imaginile produsului Panou semnalizare MFK 4540 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.