Caracteristici generale
| Tip cantar | diagnostic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Afisarea grasimii corporale | da |
| Indicarea proporției de umiditate din organism | da |
| Indicarea masei osoase | da |
| Indicarea metabolismului bazic / activ | da |
| Indicele de masa corporala | da |
| Indicarea masei musculare | da |
| Nivelul de grăsime visceral (intern) | da |
| Baterii | 4хААА |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 30x30x2.5 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040084304 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Tefal BM9640S1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.