Caracteristici generale
| Putere | 2500 W |
| Materialul tălpii | cermet |
| Talpă fierului de calcat | Durilium Airglide |
| Jet de abur continuu | 45 g/min |
| Jet de abur | 195 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Aburul din duza | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 270 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | verde |
| Greutate | 1.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040075692 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Tefal FV5718EO sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.