| Tip | pentru bărbați |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 50 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | plastic |
| Culoarea cadranului | negru |
| Material de brățară | plastic |
| Culoare carcasei | negru |
| Culoarea curelei | negru |
| Geam | plastic |
| Dimensiune carcasă | D48 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Casio |
| Cod EAN | 4549526213052 |









