| Tip | pentru femei |
| Mecanism | cuarț |
| Display | digital |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | octagonală |
| Materialul corpului | plastic |
| Culoarea cadranului | gri , portocaliu |
| Material de brățară | silicon |
| Culoare carcasei | auriu |
| Culoarea curelei | portocaliu |
| Geam | plastic |
| Cronograf | da |
| Calendar | da |
| Alarmă | da |
| Iluminare | LED |
| Precizie | ±15 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | D32 mm |
| Greutate | 29 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ice-Watch |
| Cod EAN | 4895173318269 |









