Caracteristici generale
| Tip | inaltator |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 10 cm |
| Lățimea scaunului | 39 cm |
| Adâncimea scaunului | 39 cm |
| Greutate maxima sustinuta | 225 kg |
| Dimensiuni interioare | 285x215 mm |
Alte informații
| Producător | Moretti |
| Cod EAN | 2000000196282 |
Specificațiile și imaginile produsului Înalțator WC Moretti RP405-10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.