Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Întrebuințare | gonflare |
| Material | plastic |
| Funcția de dezumflare | da |
| Numărul de duze | 2 buc. |
| Dimensiuni | 30x8.7 cm |
| Altele | volumul aerului: 2 x 700 cm3 |
| Greutate | 0.27 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.41 kg |
| Producător | Avenli |
| Cod EAN | 6920388608756 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă pentru piscină manuală Avenli 29P386 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.