Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Întrebuințare | gonflare |
| Material | PVC |
| Numărul de duze | 3 buc. |
| Lungime furtun | 1 m |
| Dimensiuni | 30x10 cm |
| Greutate | 0.24 kg |
Alte informații
| Producător | Nils |
| Cod EAN | 5907695554212 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă manuală Nils NC1790 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.