Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Sursa de alimentare | priza |
| Tensiunea | 220 V |
| Capacitatea de pompare | 125 l/min |
| Material carcasă | plastic |
| Adâncimea de submersie | 7 m |
| Putere maximă de aspirare | 5 m |
| Putere | 400 W |
| Calitatea apei | murdară |
| Dimensiune maximă a particulelor | 35 mm |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Diametrul conectorului | 1 " |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Dimensiuni | 220х160х340 mm |
| Greutate | 3.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hecht |
| Cod EAN | 8595614929127 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă de drenaj Hecht HE3400 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.