| Tip instalare | de suprafaţă |
| Materialul carcasei | fontă |
| Debit maxim | 2280 l/h |
| Putere maximă de aspirare | 42 m |
| Putere | 750 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Greutate | 20 kg |
| Dimensiuni | 530x500x300 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Omnigena |
| Cod EAN | 5907761116047 |









