| Tip instalare | de suprafaţă |
| Materialul carcasei | fontă |
| Debit maxim | 3600 l/h |
| Adâncime de submersie | 5 m |
| Putere maximă de aspirare | 50 m |
| Putere | 1100 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Capacitate vas hidrofor | 24 l |
| Clasa de protecție | IP68 |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 17.5 kg |
| Dimensiuni | 500x290x480 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Omnigena |
| Cod EAN | 5907761100374 |









