| Tip instalare | de suprafaţă |
| Materialul carcasei | inox |
| Protecţie mers în gol | da |
| Debit maxim | 4200 l/h |
| Putere maximă de aspirare | 42 m |
| Putere | 1200 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Capacitate vas hidrofor | 24 l |
| Greutate | 12.55 kg |
| Dimensiuni | 458х458х458 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ресанта |
| Cod EAN | 4606059039778 |









