| Putere | 1200 W |
| Capacitate cuptor | 14 l |
| Numărul de moduri de încălzire | 3 |
| Termostat | 100-230 °C |
| Timer | 60 min. |
| Oprire automată | da |
| Numărul de pahare de usi | 2 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 252x395x345 mm |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575908094 |






















