Caracteristici generale
| Flux luminos | 100 lm |
| Tipul de strălucire | 3000 K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 1 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | sticlă |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | transparent |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 240 mm |
| Diametru | 105 mm |
| Dimensiuni | 105х105х240 mm |
Alte informații
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8592920093771 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Emos DCLV01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.