Caracteristici generale
| Flux luminos | 1350 lm |
| Tipul de strălucire | 4000 K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 15 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | sticlă |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | bronz |
| Înălţime | 470 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Dimensiuni | 470х150 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Lampardi Chic LP5084-1T sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.