| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED , halogen |
| Tip patron | GU10 |
| Consumul de energie | 50 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
| Material carcasa | beton |
| Culoare abajur | negru |
| Culoare carcasa | maro |
| Înălţime | 330 mm |
| Diametru | 400 mm |
| Dimensiuni | 330х400 mm |
| Producător | Lampardi |









