Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Dimer | da |
| Flux luminos | 600 lm |
| Tipul de strălucire | 3000K-6500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 7 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | transparent |
| Culoare carcasa | crom |
| Înălţime | 200 mm |
| Diametru | 170 mm |
| Dimensiuni | 200х170х120 mm |
| Greutate | 0.4 kg |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807358889 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampă de veghe Trio Globe (R52481106) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.