Caracteristici generale
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | incandescentă ,
economie de energie ,
LED |
| Tip patron | E27 |
| Consumul de energie | 60 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
| Material carcasa | metal ,
lemn |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | lemn |
| Înălţime | 210 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Dimensiuni | 210х150 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807574906 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Trio R51571031 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.