he Adler AD 6421 2-in-1 Breakfast Station combină funcționalitatea și farmecul retro într-un design compact, de culoare crem, perfect pentru orice bucătărie. Fie că pregătiți micul dejun sau căutați un aparat versatil pentru o bucătărie mică, această stație de mic dejun este alegerea ideală.
Caracteristici principale:
| Tip aragaz | electric |
| Putere arzătoare 1 | 1.3 kW |
| Timer | da |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.8 m |
| Culoare | bej |
| Greutate | 2.2 kg |
| În plus | putere 1320 W , cratiță 1 l |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575904584 |









