| Tip aragaz | infraroşu |
| Material suprafata de lucru | sticla |
| Întrerupatori | sensor |
| Număr arzătoare | 2 |
| Dimensiuni arzător | Ø210 mm |
| Timer | da |
| Dimensiuni | 600x380 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 1.5 m |
| Culoare | maro |
| În plus | Max. putere 3500 W |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898509540 |









