| Tip aragaz | inductie |
| Material suprafata de lucru | sticlă ceramică |
| Întrerupatori | sensor |
| Număr arzătoare | 2 |
| Putere arzătoare 1 | 1.75 kW |
| Putere arzătoare 2 | 1.75 kW |
| Timer | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Dimensiuni | 515x300x65 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 3.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.46 kg |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898509557 |









