Caracteristici generale
| Tip aragaz | pe gaz |
| Tip gaz | GPL |
| Întrerupatori | rotative |
| Număr arzătoare | 3 |
| Dimensiuni | 720x400x100 mm |
| Culoare | inox |
| Greutate | 4 kg |
| În plus | putere totală: 1,9 kW |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Floria |
| Cod EAN | 6423154008472 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa Floria ZLN-8472 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.