Caracteristici generale
| Tip aragaz | pe gaz |
| Tip gaz | propan-butan |
| Material suprafata de lucru | email |
| Întrerupatori | digitale |
| Număr arzătoare | 3 |
| Putere arzătoare 1 | 2.4 kW |
| Putere arzătoare 2 | 1.9 kW |
| Dimensiuni | 570x100x300 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 4.8 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 4.53 kg |
| Producător | MPM |
| Cod EAN | 5907480181302 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa MPM Smile-KN-03/1KB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.