Caracteristici generale
| Tip | supra-aurale |
| Platformă | Android ,
iOS ,
Windows ,
MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 50 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | alb |
| Dimensiune | 184x15x45 mm |
| Greutate | 181 g |
Alte informații
| Producător | 1More |
| Cod EAN | 6933037204513 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti 1More SonoFlow Mini HQ20 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.