Caracteristici generale
| Tip | supra-aurale |
| Platformă | Android ,
iOS ,
Windows ,
MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 32 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 28 h:m |
| Timp de așteptare | 180 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 250 mAh |
| Culoare | maro |
| Dimensiune | 193x170x76 mm |
| Greutate | 300 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.28 kg |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007633338 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Hoco W56 Earl Brown sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.