Caracteristici generale
| Tip | full-size |
| Platformă | Android ,
iOS ,
Windows ,
MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Conector | Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 40 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 400 mAh |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 190x170x80 mm |
| Greutate | 198 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.31 kg |
| Producător | A4Tech |
| Cod EAN | 4711421996150 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti A4Tech BH220 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.