Caracteristici generale
| Tip | full-size |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | Android ,
iOS ,
Windows ,
MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Conector | Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 55 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 148x75 mm |
| Greutate | 139 g |
Alte informații
| Producător | A4Tech |
| Cod EAN | 4711422004410 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti A4Tech BH230 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.