| Tip | intraauriculare |
| Platformă | iOS , Android |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 9 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Conector | Bluetooth |
| Durată de redare | 6.5 h:m |
| Durată de redare cu husă | 30 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 70 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 480 mAh |
| Culoare | verde |
| Producător | Acefast |









