| Tip | intraauriculare |
| Pentru jocuri | da |
| Pentru copii | da |
| Platformă | Android , iOS , Windows , MacOS |
| Sistem acustic | închis cu reducerea zgomotului |
| Talk through (modul transparent) | da |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 5.8 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 10 - 40000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 10 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 40000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Conector | Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Se încarcă fără fir | da |
| Durată de redare | 8 h:m |
| Durată de redare cu husă | 24 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | alb |
| Greutate | 5 g |
| Producător | Audio-Technica |









