| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență | 50-18000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 1000 Ohm |
| Sensibilitate | -54 dB |
| Buton de introducere | da |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Audio-Technica |









