| Tip | supra-aurale |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | combinate (fir/bluetooth) |
| Microfon | da |
| Сablu detașabil | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 5 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 32000 Hz |
| Lungime cablu | 1.2 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) , USB Type-C |
| Durată de redare | 60 h:m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 180 g |
| Producător | Audio-Technica |









