| Tip | full-size |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 22000 Hz |
| Lungime cablu | 3 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) , jack (6.3 mm) |
| Culoare | negru |
| Greutate | 210 g |
| Producător | Audio-Technica |
| Cod EAN | 2999001266165, 4961310131975 |









