| Tip | intraauriculare |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 9 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 5 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Durată de redare | 20 h:m |
| Durată de redare cu husă | 50 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | negru |
| Greutate | 60 g |
| Producător | Audio-Technica |









