| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență | 70-12000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -52 dB |
| Buton de introducere | da |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Разъемы | XLR |
| Culoare | negru |
| Greutate | 329 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Audio-Technica |









