| Tip | supra-aurale |
| Pentru jocuri | da |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 45 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 5 - 40000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 5 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 40000 Hz |
| Lungime cablu | 2 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Culoare | negru |
| Greutate | 250 g |
| Producător | Audio-Technica |
| Cod EAN | 417091850911, 417091851111, 417091933511 |









