Caracteristici generale
| Tip | intraauriculare |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Durată de redare | 4 h:m |
| Capacitatea a baterielor | 30 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 300 mAh |
| Culoare | alb |
| Dimensiune | 60х41х27 mm |
| Greutate | 34 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.11 kg |
| Producător | Borofone |
| Cod EAN | 6974443380477 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Borofone BW06 Manner White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.