| Tip | auriculare |
| Platformă | Android , iOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 13 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 40000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Durată de redare | 6 h:m |
| Durată de redare cu husă | 18 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 35 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 350 mAh |
| Culoare | alb |
| Greutate | 42 g |
| Producător | Edifier |
| Cod EAN | 6923520244164 |









