| Tip | supra-aurale |
| Platformă | Android , iOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | combinate (fir/bluetooth) |
| Microfon | da |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.3 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Iluminare | RGB |
| Durată de redare | 24 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 750 mAh |
| Culoare | gri |
| Greutate | 270 g |
| Producător | Edifier |
| Cod EAN | 6923520242795 |









