| Tip | portable |
| Putere totală | 80 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 48 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 40000 Hz |
| Material | plastic , lemn |
| Culoare | fildeş |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth , USB type-C , AUX |
| Версия Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | da |
| Dimensiuni | 351x204x231 mm |
| Greutate | 6.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Edifier |
| Cod EAN | 6923520217021 |









