| Tip | auriculare |
| Platformă | Android , iOS , Windows |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Durată de redare | 40 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | negru |
| Greutate | 145 g |
| Producător | Hama |









