Caracteristici generale
| Tip | Trepied |
| Destinatie | foto ,
video |
| Dispozitive compatibile | camera |
| Înălţime maximă | 153 cm |
| Înălţime minimă | 60 cm |
| Lungime pliat | 60 cm |
| Cap trepied | 3D |
| Nivel | da |
| Numărul de picioare | 3 |
| Diametru picioare | 20 mm |
| Hook pentru geanta | da |
| Culoare | negru |
| Material | metal |
| Greutate | 1.22 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.24 kg |
| Producător | Hama |
| Cod EAN | 4007249046673 |
Specificațiile și imaginile produsului Trepied Hama Star 153 3D (4667) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.